O nas

Gringos dawniej Casamoda Production jest agencją marketingową, która od 2005 roku zajmuje się promocją firm poprzez technikę zwaną Product Placement, czyli umieszczaniem produktu i marki w produkcjach telewizyjnych i kinowych. Poprzez mechanizm tzw Branded Content wplatamy wątek produktu czy idei w scenariusz filmu Naszym celem jest zwiększenie świadomości marki Klienta i kształtowanie jej pozytywnego wizerunku. Umieszczając produkt w scenach filmu umożliwiamy prezentację jego atrybutów i pozwalamy na utrwalenie znaku towarowego w świadomości widza. Poprzez Product Placement i Branded Content promujemy nie tylko produkty, ale też elementy stylu życia, usługi i miejsca.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości marki Klienta i kształtowanie jej pozytywnego wizerunku. Umieszczając produkt w scenach filmu umożliwiamy prezentację jego atrybutów i pozwalamy na utrwalenie znaku towarowego w świadomości widza. Poprzez Product Placement i Branded Content promujemy nie tylko produkty, ale też elementy stylu życia, usługi i miejsca.

Proponujemy skuteczny Product Placement i Branded Content, którego wyniki potwierdzają ostatnie badania ośrodka badawczego ARC Rynek i Opinia, opublikowane w Media i Marketing Polska listopad 2007.

Skuteczny Product Placement:

  1. Poprawa wizerunku wśród klientów   88,9 %;
  2. Zwiększenie zainteresowania ofertą ze strony klientów  77,8 %;
  3. Poprawa wizerunku wewnątrz firmy 77,8 %;
  4. Wzrost wartości sprzedaży (trudny do oszacowania w krótkim terminie w przypadku dóbr zaspokajających potrzeby wyższego rzędu) 55,6 %;
  5. Inne 44,4 %.

©2016 Gringos